O firmie

Posiadamy wysokie
kompetencje budowlane
dlatego możesz nam zaufać


Historia firmy

Na rynku od 1998 roku

Nasza firma „Usługi Remontowo – Budowlane Adam Krajniewski” rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku już w 1998 roku. Jesteśmy wykonawcą budynków mieszkalnych jedno i wielo – rodzinnych wraz z infrastrukturą zewnętrzną budynków przemysłowych i magazynowych, kompleksów biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej.
Specjalizujemy się głównie w budownictwie mieszkaniowym, a w szczególności w budowie domów jednorodzinnych.

Nasza firma nieustannie się rozwija i powiększa. Zatrudniamy kilkadziesiąt wykwalifikowanych i bazujących na doświadczeniu osób. Wraz z rozwojem firmy wzrasta liczba pracowników, a także rozrasta się zaplecze sprzętowe zapewniające maksymalną mobilność i przyśpieszające w znacznym stopniu proces realizacji inwestycji.

Aktualnie mamy w posiadaniu sprzęt budowlany znanych i renomowanych firm taki jak:

  •   koparko – ładowarki
  •   betoniarki
  •   wyciągi budowlane
  •   firmowe samochody dostawcze
  •   elektro narzędzia
  •   agregaty tynkarskie
  •   rusztowania itp.

Ciągle wzrastająca liczba zleceń na nasze usługi potwierdza nasz profesjonalizm w świadczonych przez nas usługach.

Strategia działania

Swoją działalność opieramy na długoletnim doświadczeniu naszych pracowników. W swej działalności stawiamy na dokładność, terminowość oraz na elastyczność dostosowując się do warunków pogodowych. Chcemy, aby budowane przez nas budynki były jedyne w swoim rodzaju, by spełniały w zupełności oczekiwania naszych klientów. Przy każdej inwestycji dbamy także o rzetelne przygotowanie dokumentacji technicznej zlecenia.


Obszar działalności

Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy na terenie gminy Brzeszcze. To tam zaczęliśmy budowę budynków mieszkalnych. Wraz z upływem czasu i rozwojem naszej firmy obszar obejmujący naszą działalność powiększył się obejmując sąsiednie gminy na terenie małopolski i śląska.

Budujemy coraz więcej

Każdego roku znacznie zwiększa się łączna ilość metrów kwadratowych powierzchni wszystkich wybudowanych przez nas budynków.

2014 - 71 000 mkw
2013 - 62 000 mkw
2012 - 55 000 mkw
2011 - 50 000 mkw
2010 - 41 000 mkw